جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
سال همدلی تصویر دوم عشایر1 عشایر2
علی علیه السلام تجلی زیباترین ها* زیباترین ولادت: شرافت ولادت در مهبط وحی و فرودگاه فرشتگان الهی؛ یعنی کعبه، تنها، افتخار اوست. زیباترین نام: نام او از نام خدا مشتق شد؛ علی. زیباترین معلم: در محضر برترین وجود هستی زانوی آموختن بغل گرفت؛ در مکتب رسالت. زیباترین ایثار: در شب نیرنگ کفر باوران برای قتل پیامبر، او بود که شجاعانه شمشیرها را انتظار کشید. زیباترین عبادت: غرق در بحر دلدادگی، بی خود از خود، تیر را این هنگام باید از پای او بیرون کشید. زیباترین حماسه: بدر، احد، خیبر، خندق؛ کدام کس را یارای هماوردی با اوست. زیباترین سخنان: سخنش فروتر از سخن خالق و فراتر از سخن مخلوق بود؛ برادر قرآن. زیباترین شهادت: هنگام عشق بازی با خدا، در محراب بندگی!*
منو اصلی
بازدید
بازدید این صفحه: 390859
بازدید امروز: 217
کل بازدید: 2044486
بازدید کنندگان آنلاین: 14
اخبار > با اجراي زنجيره توليد گوشت قرمز


  چاپ        ارسال به دوست

با اجراي زنجيره توليد گوشت قرمز

به گزارش روابط عمومي اداره كل امور عشاير استان ايلام : مديركل امور عشاير استان ايلام گفت : با اجراي زنجيره گوشت قرمز و پرداخت تسهيلات با كارمزد پايين بيش از 300 تن توليد گوشت عشاير استان افزايش يافته و توليد گوشت توسط عشاير به مقدار 8200 تن در سال رسيده است .

علي سليمي اظهار داشت كه بيش از 9736 خانوار با جمعيتي بالغ بر 60000 نفر كه 11 درصد از جمعيت استان را تشكيل مي دهد كه تا قبل از اجراي زنجيره توليد گوشت قرمز ميزان توليد اين فرآورده حدود 7900 تن بود كه با حمايت دولت و اختصاص تسهيلات با كارمزد پايين و همچنين توليد كنستانتره استاندارد در كارخانه خوراك دام ايلام عشاير اين ميزان با افرايش 300 تني گوشت قرمز به 8200 تن در سال رسيده كه ارزش ريالي آن به بيش از 2870 ميليارد ريال در سال مي باشد .

 


١٠:٠٩ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩١٦    /    تعداد نمایش : ١٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آدرس سایت WWW.ashayer-ilam.ir کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت به عشایر ایلام تعلق دارد