سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧
سال همدلی تصویر دوم عشایر1 عشایر2
**از امام رضـا(ع) دربـاره بهتـريـن بنـدگـان سـوال شـد. فـرمـود: آنان كه هر گاه نيكـى كنند خـوشحال شوند, و هرگاه بدى كنند آمرزش خـواهند, و هر گاه عطا شـوند شكر گزارند و هر گاه بلا بينند صبر كنند, وهر گاه خشم كنند در گذرند. **امام رضا (ع):به خداوند خوشبين باش, زيرا هر كه به خدا خوشبين باشد, خدابا گمان خـوش او همراه است, و هر كه به رزق و روزى اندك خشنود باشد, خـداوند به كردار اندك او خشنود باشد , و هر كه به اندك از روزى حلال خشنود باشـد, بارش سبك و خانـواده اش در نعمت باشد و خـداوند او را به دنيا و دوايـش بينا سازد و او را از دنيا به سلامت به دارالسلام بهشت رساند. **امام رضا (ع):عقل شخص مسلمـان تمـام نيست, مگر ايـن كه ده خصلت را دارا بـاشـد: 1ـ از او اميد خير باشد. 2ـ از بدى او در امان باشند. 3ـ خير اندك ديگرى را بسيار شمارد. 4ـ خير بسيار خود را اندك شمارد. 5ـ هـر چه حـاجت از او خـواهنـد دلتنگ نشـود. 6ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود. 7ـ فقـر در راه خـدايـش از تـوانگـرى محبـوبتـر بـاشــد. 8ـ خـوارى در راه خـدايـش از عزت بـا دشمنـش محبـوبتـر بـاشــد. 9ـ گمنـامـى را از پـر نـامـى خـواهـانتـر بـاشـد. 10ـ سپس فـرمـود: دهمى چيست و چيست دهمى ؟ به او گفته شـد: چيست؟ فـرمـود: احـدى را ننگـرد جز ايـن كه بگـويـد او از مـن بهتـر و پـرهيز كـارتـــر است.**
منو اصلی
بازدید
بازدید این صفحه: 377290
بازدید امروز: 884
کل بازدید: 1989520
بازدید کنندگان آنلاین: 17
اخبار > با اجراي زنجيره توليد گوشت قرمز


  چاپ        ارسال به دوست

با اجراي زنجيره توليد گوشت قرمز

به گزارش روابط عمومي اداره كل امور عشاير استان ايلام : مديركل امور عشاير استان ايلام گفت : با اجراي زنجيره گوشت قرمز و پرداخت تسهيلات با كارمزد پايين بيش از 300 تن توليد گوشت عشاير استان افزايش يافته و توليد گوشت توسط عشاير به مقدار 8200 تن در سال رسيده است .

علي سليمي اظهار داشت كه بيش از 9736 خانوار با جمعيتي بالغ بر 60000 نفر كه 11 درصد از جمعيت استان را تشكيل مي دهد كه تا قبل از اجراي زنجيره توليد گوشت قرمز ميزان توليد اين فرآورده حدود 7900 تن بود كه با حمايت دولت و اختصاص تسهيلات با كارمزد پايين و همچنين توليد كنستانتره استاندارد در كارخانه خوراك دام ايلام عشاير اين ميزان با افرايش 300 تني گوشت قرمز به 8200 تن در سال رسيده كه ارزش ريالي آن به بيش از 2870 ميليارد ريال در سال مي باشد .

 


١٠:٠٩ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩١٦    /    تعداد نمایش : ١٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آدرس سایت WWW.ashayer-ilam.ir کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت به عشایر ایلام تعلق دارد