جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
سال همدلی تصویر دوم عشایر1 عشایر2
علی علیه السلام تجلی زیباترین ها* زیباترین ولادت: شرافت ولادت در مهبط وحی و فرودگاه فرشتگان الهی؛ یعنی کعبه، تنها، افتخار اوست. زیباترین نام: نام او از نام خدا مشتق شد؛ علی. زیباترین معلم: در محضر برترین وجود هستی زانوی آموختن بغل گرفت؛ در مکتب رسالت. زیباترین ایثار: در شب نیرنگ کفر باوران برای قتل پیامبر، او بود که شجاعانه شمشیرها را انتظار کشید. زیباترین عبادت: غرق در بحر دلدادگی، بی خود از خود، تیر را این هنگام باید از پای او بیرون کشید. زیباترین حماسه: بدر، احد، خیبر، خندق؛ کدام کس را یارای هماوردی با اوست. زیباترین سخنان: سخنش فروتر از سخن خالق و فراتر از سخن مخلوق بود؛ برادر قرآن. زیباترین شهادت: هنگام عشق بازی با خدا، در محراب بندگی!*
منو اصلی
بازدید
بازدید این صفحه: 390852
بازدید امروز: 205
کل بازدید: 2044474
بازدید کنندگان آنلاین: 13
اخبار > با حضور مدیر کل امور عشایر استان


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مدیر کل امور عشایر استان

در این جلسه که با حضور ادارات جهاد کشاورزی و امور عشایر شهرستان و بخشدار زرنه برگزار گردید مالکین زمینهایی که در مسیر احداث جاده هستند و قرار است اراضی آنها تملک شود نیز دعوت شده بود.
:large_orange_diamond: مهندس سبزی فرماندار ایوان بیان کردند که در سفر استاندار به شهرستان ایوان 500 میلیون تومان برای احداث این پل در نظر گرفته شد که بلافاصله کار مطالعه آن شروع گردید و اکنون اداره کل امور عشایر پس از جانمایی و برآورد هزینه احداث پل آماده اجرای آن است.که ما انتظار داریم صاحبان اراضی و ذینفعان منطقه نیز همکاری لازم را به عمل آورند و در تسریع عملیات اجرایی آن به ما کمک نمایند.
:large_blue_diamond: آقای سلیمی مدیرکل امور عشایر استان نیز عنوان کردند که برای احداث پل مورد نظر سه مکان در نظر گرفته شده که در صورت همکاری مالکین اراضی مسیر احداث جاده دسترسی به پل، کم هزینه ترین مکان آن را انتخاب مینماییم.
:large_blue_diamond: ایشان اضافه کردند که ما آماده شروع به کار هستیم و به محض تعیین تکلیف اراضی موجود در مسیر، عملیات اجرایی را شروع میکنیم.
:large_blue_diamond: سلیمی تصریح کردند در صورت لزوم از دو مسیر مکانیابی شده با اولویت کم هزینه بودن هم قادریم استفاده کنیم.
:large_blue_diamond: مسئولین ادارات مرتبط همراه با مدیر کل و معاون توسعه و امور زیربنایی امور عشایر استان پس از اتمام جلسه از محل های تعیین شده برای احداث پل بازدید کردند.


٠٧:٤٧ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آدرس سایت WWW.ashayer-ilam.ir کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت به عشایر ایلام تعلق دارد