سه شنبه ٠٤ تير ١٣٩٨
سال همدلی تصویر دوم عشایر1 عشایر2
**قابل توجه عشایر عزیز استان ایلام ** خطر وقوع حریق در جنگلها و مراتع؛** با آغاز فصل گرما و خشکی هوا، احتمال وقوع آتش سوزی در محیط های طبیعی افزایش یافته است. بنابراین ضرورت دارد عشایر ، کشاورزان، دامداران و تمام کسانی که در محیط های طبیعی و باز برای فعالیت یا تفریح حاضر میشوند از روشن کردن آتش جدا خودداری و حداکثر ملاحظات ایمنی برای پیشگیری از وقوع حریق را رعایت کنند.** روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان ایلام**
منو اصلی
بازدید
بازدید این صفحه: 409495
بازدید امروز: 742
کل بازدید: 2141819
بازدید کنندگان آنلاین: 14
اخبار > با حضور مدیر کل امور عشایر استان


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مدیر کل امور عشایر استان

در این جلسه که با حضور ادارات جهاد کشاورزی و امور عشایر شهرستان و بخشدار زرنه برگزار گردید مالکین زمینهایی که در مسیر احداث جاده هستند و قرار است اراضی آنها تملک شود نیز دعوت شده بود.
:large_orange_diamond: مهندس سبزی فرماندار ایوان بیان کردند که در سفر استاندار به شهرستان ایوان 500 میلیون تومان برای احداث این پل در نظر گرفته شد که بلافاصله کار مطالعه آن شروع گردید و اکنون اداره کل امور عشایر پس از جانمایی و برآورد هزینه احداث پل آماده اجرای آن است.که ما انتظار داریم صاحبان اراضی و ذینفعان منطقه نیز همکاری لازم را به عمل آورند و در تسریع عملیات اجرایی آن به ما کمک نمایند.
:large_blue_diamond: آقای سلیمی مدیرکل امور عشایر استان نیز عنوان کردند که برای احداث پل مورد نظر سه مکان در نظر گرفته شده که در صورت همکاری مالکین اراضی مسیر احداث جاده دسترسی به پل، کم هزینه ترین مکان آن را انتخاب مینماییم.
:large_blue_diamond: ایشان اضافه کردند که ما آماده شروع به کار هستیم و به محض تعیین تکلیف اراضی موجود در مسیر، عملیات اجرایی را شروع میکنیم.
:large_blue_diamond: سلیمی تصریح کردند در صورت لزوم از دو مسیر مکانیابی شده با اولویت کم هزینه بودن هم قادریم استفاده کنیم.
:large_blue_diamond: مسئولین ادارات مرتبط همراه با مدیر کل و معاون توسعه و امور زیربنایی امور عشایر استان پس از اتمام جلسه از محل های تعیین شده برای احداث پل بازدید کردند.


٠٧:٤٧ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٨٦    /    تعداد نمایش : ٩٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آدرس سایت WWW.ashayer-ilam.ir کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت به عشایر ایلام تعلق دارد