چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧
سال همدلی تصویر دوم عشایر1 عشایر2
**از امام رضـا(ع) دربـاره بهتـريـن بنـدگـان سـوال شـد. فـرمـود: آنان كه هر گاه نيكـى كنند خـوشحال شوند, و هرگاه بدى كنند آمرزش خـواهند, و هر گاه عطا شـوند شكر گزارند و هر گاه بلا بينند صبر كنند, وهر گاه خشم كنند در گذرند. **امام رضا (ع):به خداوند خوشبين باش, زيرا هر كه به خدا خوشبين باشد, خدابا گمان خـوش او همراه است, و هر كه به رزق و روزى اندك خشنود باشد, خـداوند به كردار اندك او خشنود باشد , و هر كه به اندك از روزى حلال خشنود باشـد, بارش سبك و خانـواده اش در نعمت باشد و خـداوند او را به دنيا و دوايـش بينا سازد و او را از دنيا به سلامت به دارالسلام بهشت رساند. **امام رضا (ع):عقل شخص مسلمـان تمـام نيست, مگر ايـن كه ده خصلت را دارا بـاشـد: 1ـ از او اميد خير باشد. 2ـ از بدى او در امان باشند. 3ـ خير اندك ديگرى را بسيار شمارد. 4ـ خير بسيار خود را اندك شمارد. 5ـ هـر چه حـاجت از او خـواهنـد دلتنگ نشـود. 6ـ در عمر خود از دانش طلبى خسته نشود. 7ـ فقـر در راه خـدايـش از تـوانگـرى محبـوبتـر بـاشــد. 8ـ خـوارى در راه خـدايـش از عزت بـا دشمنـش محبـوبتـر بـاشــد. 9ـ گمنـامـى را از پـر نـامـى خـواهـانتـر بـاشـد. 10ـ سپس فـرمـود: دهمى چيست و چيست دهمى ؟ به او گفته شـد: چيست؟ فـرمـود: احـدى را ننگـرد جز ايـن كه بگـويـد او از مـن بهتـر و پـرهيز كـارتـــر است.**
منو اصلی
بازدید
بازدید این صفحه: 380183
بازدید امروز: 247
کل بازدید: 2002571
بازدید کنندگان آنلاین: 13
اخبار > با حضور مدیر کل امور عشایر استان


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور مدیر کل امور عشایر استان

در این جلسه که با حضور ادارات جهاد کشاورزی و امور عشایر شهرستان و بخشدار زرنه برگزار گردید مالکین زمینهایی که در مسیر احداث جاده هستند و قرار است اراضی آنها تملک شود نیز دعوت شده بود.
:large_orange_diamond: مهندس سبزی فرماندار ایوان بیان کردند که در سفر استاندار به شهرستان ایوان 500 میلیون تومان برای احداث این پل در نظر گرفته شد که بلافاصله کار مطالعه آن شروع گردید و اکنون اداره کل امور عشایر پس از جانمایی و برآورد هزینه احداث پل آماده اجرای آن است.که ما انتظار داریم صاحبان اراضی و ذینفعان منطقه نیز همکاری لازم را به عمل آورند و در تسریع عملیات اجرایی آن به ما کمک نمایند.
:large_blue_diamond: آقای سلیمی مدیرکل امور عشایر استان نیز عنوان کردند که برای احداث پل مورد نظر سه مکان در نظر گرفته شده که در صورت همکاری مالکین اراضی مسیر احداث جاده دسترسی به پل، کم هزینه ترین مکان آن را انتخاب مینماییم.
:large_blue_diamond: ایشان اضافه کردند که ما آماده شروع به کار هستیم و به محض تعیین تکلیف اراضی موجود در مسیر، عملیات اجرایی را شروع میکنیم.
:large_blue_diamond: سلیمی تصریح کردند در صورت لزوم از دو مسیر مکانیابی شده با اولویت کم هزینه بودن هم قادریم استفاده کنیم.
:large_blue_diamond: مسئولین ادارات مرتبط همراه با مدیر کل و معاون توسعه و امور زیربنایی امور عشایر استان پس از اتمام جلسه از محل های تعیین شده برای احداث پل بازدید کردند.


٠٧:٤٧ - چهارشنبه ١٢ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٨٦    /    تعداد نمایش : ٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
آدرس سایت WWW.ashayer-ilam.ir کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت به عشایر ایلام تعلق دارد