چهارشنبه ٠٤ مهر ١٣٩٧
سال همدلی تصویر دوم عشایر1 عشایر2
**باز محرم شدو دلها شکست از غم زینب دل زهرا شکست باز محرم شد و لب تشنه شد از عطش خاک کمرها شکست آب در این تشنگی از خود گذشت دجله به خون شد دل صحرا شکست قاسم ولیلا همه در خون شدند این چه غمی بود که دنیا شکست محرم ماه غم نیست ماه عشق است محرم مَحرم درد حسین است**
منو اصلی
بازدید
بازدید این صفحه: 33401
بازدید امروز: 101
کل بازدید: 1935249
بازدید کنندگان آنلاین: 25
مناقصه

 

آگهي مناقصه

(نوبت اول)

 

اداره کل امور عشاير استان ايلام در نظر دارد مطالعه طراحي احداث ايستگاه پمپاژ و خط انتقال تأمين آب شرب و دام مناطق عشايري درگه، پليه،تعل،گيلانه و روان در شهرستان ايوان را با شرایط ذيل از طريق مناقصه عمومي يك مرحله اي(همزمان ارزيابي كيفي، فني و مالي) به مشاور حقوقي واجد شرايط و داراي گواهينامه صلاحيت از سازمان برنامه و بودجه كشور در رشته مربوطه واگذار نمايد. لذا از مشاوران واجد شرايط دعوت بعمل مي آورد كه حداكثر ظرف مدت 10 روز كاري از تاريخ درج و نشر اين آگهي جهت دریافت اسناد مناقصه به سايت اداره كل امور عشاير استان ايلام به نشانيwww.ashayer-ilam.ir    و پايگاه ملي مناقصات به نشاني  http://iets.mporg.ir مراجعه و اسناد مربوطه را دريافت نمايند.

شرايط شركت در مناقصه:

1-             مشاور می بایست تمامی اسناد و مدارک لازم را شامل اسناد مناقصه ،گواهي صلاحيت ،فرم خود اظهاری ، رزومه کاری و فرم پیشنهاد قیمت و سایر مدارک لازم را تکمیل و مهر و امضاء شده در پاكات مهر شده تحویل دهد.

2-              اداره کل امور عشاير استان ايلام در رد يا قبول پيشنهادات ارائه شده مختار است.

3-              درج مشخصات كامل شركت يا مشاور (شامل نام و نام خانوادگي مدير عامل يا مشاور و رشته كاري ) در روي پاكت ضمانتنامه الزامی است.

4-              هزينه چاپ و نشر آگهي بعهده برنده مناقصه خواهد بود.

5-              مشاور شركت كننده در مناقصه بايستي داراي كد اقتصادي و فرم ثبت نام بر ماليات ارزش افزوده باشد.

6-             با توجه به اینکه اعتبار پروژه مصوب می باشد ، پرداخت صورت وضعیت کارکرد مشاور بر اساس اعتبار تخصیصی از طرف سازمان برنامه و بودجه استان بصورت اسناد خزانه اسلامی خواهد بود.

 

 

                                                                                                     روابط عمومي اداره کل امور عشاير استان ايلام 

 

آدرس سایت WWW.ashayer-ilam.ir کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت به عشایر ایلام تعلق دارد