جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
سال همدلی تصویر دوم عشایر1 عشایر2
آيا ميدانيد: ايلات كرد و ملكشـاهي و بدره بزرگترين و پرجمعيـت ترين ايلات استان ايلام مي باشند.جمعيت عشـــاير در همه شهـرستانهــاي استان داراي پـراكنــدگـي متفـــاوتي بوده كـه بيشتـرين پــراكنش در مناطـق قشلاقـي شهــرستـانهــاي مهـــران و دهلـــران و حـوزه صالـح آباد و در حـوزه نوار مـرزي استان از سومـار تا بانميــل و كـره پو و ميمك و كولك و چنگـوله و ابراهيم قتال و چلات تا نهر عنبـر و چم هندي ميباشد.و در ييلاقـات در نقـاط بانكول و شيره زول و مانشت و شلم و قلارنگ و مله مازگ و سيوان و كبيركوه و ديناركوه ميباشد.
منو اصلی
بازدید
بازدید این صفحه: 33037
بازدید امروز: 375
کل بازدید: 1873191
بازدید کنندگان آنلاین: 9
مناقصه

 

آگهي مناقصه

(نوبت اول)

 

اداره کل امور عشاير استان ايلام در نظر دارد مطالعه طراحي احداث ايستگاه پمپاژ و خط انتقال تأمين آب شرب و دام مناطق عشايري درگه، پليه،تعل،گيلانه و روان در شهرستان ايوان را با شرایط ذيل از طريق مناقصه عمومي يك مرحله اي(همزمان ارزيابي كيفي، فني و مالي) به مشاور حقوقي واجد شرايط و داراي گواهينامه صلاحيت از سازمان برنامه و بودجه كشور در رشته مربوطه واگذار نمايد. لذا از مشاوران واجد شرايط دعوت بعمل مي آورد كه حداكثر ظرف مدت 10 روز كاري از تاريخ درج و نشر اين آگهي جهت دریافت اسناد مناقصه به سايت اداره كل امور عشاير استان ايلام به نشانيwww.ashayer-ilam.ir    و پايگاه ملي مناقصات به نشاني  http://iets.mporg.ir مراجعه و اسناد مربوطه را دريافت نمايند.

شرايط شركت در مناقصه:

1-             مشاور می بایست تمامی اسناد و مدارک لازم را شامل اسناد مناقصه ،گواهي صلاحيت ،فرم خود اظهاری ، رزومه کاری و فرم پیشنهاد قیمت و سایر مدارک لازم را تکمیل و مهر و امضاء شده در پاكات مهر شده تحویل دهد.

2-              اداره کل امور عشاير استان ايلام در رد يا قبول پيشنهادات ارائه شده مختار است.

3-              درج مشخصات كامل شركت يا مشاور (شامل نام و نام خانوادگي مدير عامل يا مشاور و رشته كاري ) در روي پاكت ضمانتنامه الزامی است.

4-              هزينه چاپ و نشر آگهي بعهده برنده مناقصه خواهد بود.

5-              مشاور شركت كننده در مناقصه بايستي داراي كد اقتصادي و فرم ثبت نام بر ماليات ارزش افزوده باشد.

6-             با توجه به اینکه اعتبار پروژه مصوب می باشد ، پرداخت صورت وضعیت کارکرد مشاور بر اساس اعتبار تخصیصی از طرف سازمان برنامه و بودجه استان بصورت اسناد خزانه اسلامی خواهد بود.

 

 

                                                                                                     روابط عمومي اداره کل امور عشاير استان ايلام 

 

آدرس سایت WWW.ashayer-ilam.ir کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت به عشایر ایلام تعلق دارد